KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dojrzałe Kino „Każdy wie lepiej”

W środę, 17 sierpnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na kolejną odsłonę cyklu Dojrzałe Kino. Na ekranie polska komedia Każdy wie lepiej - najnowszy film na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora hitów Bogowie oraz Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Projekcję poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja.

Fot. Kraków Dla Seniora

Każdy wie lepiej to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego.

W obsadzie filmu znaleźli się: Joanna Kulig, Michał Czernecki, Andrzej Seweryn, Grażyna Szapołowska, Maciej Musiałowski oraz Ewa Wencel.

Gospodynią spotkania wokół filmu Każdy wie lepiej będzie red. Maria Malatyńska. Pokaz zostanie poprzedzony prelekcją, a po seansie odbędzie się dyskusja.

Na uczestników pokazu czeka poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek.

BILETY dla seniorów: 17 zł

O FILMIE: 

KAŻDY WIE LEPIEJ | KAŻDY WIE LEPIEJ

reż. Michał Rogalski, Polska 2022, 105’

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Film Każdy wie lepiej wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu Gotowi na wszystko. Exterminator. Zrealizowane na światowym poziomie zdjęcia to zasługa Mariana Prokopa (Listy do M.), o kostiumy zadbała wielokrotnie nagradzana Dorota Roqueplo (Lejdis) a charakteryzacją zajął się Waldemar Pokromski (Zimna wojna).

Film prezentowany z angielskimi napisami. 

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27
31-010 Kraków
12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
www.e-kinopodbaranami.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2022-08-11
Data aktualizacji: 2022-08-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź