Aktualności

Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS

BEZPŁATNE WSPARCIE DLA SENIORÓW

Dojrzałe Kino: Susza

Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na kolejne spotkanie w ramach cyklu Dojrzałe Kino. W środę, 4 sierpnia o godzinie 11 na ekranie zagości australijski kryminał "Susza" z Erikiem Baną w roli głównej. Projekcję tradycyjnie poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja. 

Wakacyjne Warsztaty Międzypokoleniowe w Wieliczce

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza seniorów z wnukami oraz całe rodziny na „Wakacyjne Warsztaty Międzypokoleniowe” 27 i 29 lipca oraz 3 i 5 sierpnia 2021 r. o godz. 11 w Zamku Żupnym i Muzeum w kopalni soli w Wieliczce.

Aktywni+: GeneRACJE mają swoje RACJE

Pochodzisz z Krakowa bądź gmin ościennych? Jesteś aktywnym Seniorem? Lubisz angażować się w projekty społeczne bądź chciałbyś/chciałabyś zacząć się w takowe angażować? Dostrzegasz różnice międzypokoleniowe? Chcesz przedstawić swoje poglądy i podjąć wyzwanie prowadzenia dialogu z młodszym pokoleniem? Interesuje Cię udział w Międzynarodowym Kongresie Ekonomii Wartości – Open Eyes Economy Summit 6? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, zgłoś się do projektu.

V sobotni Marszobieg po Zdrowie dla Rodziny 2021

Grażyna, Marek -  Mistrz Maratończyk i Teresa zapraszają na kolejny bo V sobotni Marszobieg po Zdrowie dla Rodziny 2021 już 10.07.2021 - Zbiórka przed wejściem do Parku im. H. Jordana Kraków godz. 9.00 - Rozgrzewka - Startujemy godz. 10.15.

NH FEST w nowej odsłonie! Tygiel artystycznych i twórczych wydarzeń w Nowohuckim Centrum Kultury.

Wszystkich tych, którzy tegoroczne wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach, zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury, które postanowiło powrócić do znanej marki jaką jest NH FEST.

„Razem dla Ziemi” – warsztaty ekologiczne

24 czerwca startuje nowy cykl warsztatów. Wszystkie zajęcia, warsztaty i aktywności organizowane będą w nowohuckim punkcie spotkań 👉Zgody 7👈. Na spotkania zapraszają Miasto Kraków, KBF, Kraków dla Wszystkich oraz Zgody 7 - miejsce spotkań.

Pomoc w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 dla osób ze szczególnymi potrzebami

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, realizowany przez Główny Urząd Statystyczny, który potrwa do 30 września. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny. Wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną. Zebrane dane posłużą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin.

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021

W okresie od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

MELEKS 80+: nowa usługa dla seniorów

Od 1 kwietnia rusza kolejny miejski program, kierowany do krakowskich seniorów. Usługa transportowa MELEKS 80+ ma na celu pomoc w dotarciu do grobów bliskich i będzie świadczona w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10-14 na terenie cmentarzy komunalnych: Rakowice, Prądnik Czerwony, Grębałów.

POLECAMY