KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Hawajska potańcówka dla seniorów

2023-09-19

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków-Wschód zaprasza w ostatnią sobotę września na "Hawajską potańcówkę dla seniorów" pod honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, Rafała Komarewicza.

Weekend seniora z kulturą w Pałacu Potockich

2023-09-14

W dniach 29 września – 1 października w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą” – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W ubiegłorocznej edycji udział w niej wzięło ponad 500 instytucji z całego kraju. Również Krakowskie Biuro Festiwalowe dołączyło do akcji i zaprasza pod koniec września na wydarzenia organizowane w Pałacu Potockich, Rynek Główny 20.

Seniorze, ruszaj pod Babią Górę!

2023-09-12

Trzydniowe turnusy wypełnione atrakcyjnym programem zajęć i spędzone na urokliwym Podbabiogórzu, pośród wiekowego szumiącego boru. Takie zaproszenie ma dla seniorek i seniorów Stowarzyszenie na Rzecz Dziedzictwa TOPO. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu, taki pobyt kosztuje ledwie 70 złotych.

PospacerujMY RAZEM! Seniorze chodź na towarzyską przechadzkę!

2023-08-22

Fundacja Internationaler Bund Polska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów 85+ do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie "PospacerujMY RAZEM!" – inicjatywie, która łączy pokolenia poprzez wspólne spacery i spotkania na świeżym powietrzu.

Senioralny Klub Filmowy: „Arab Blues”

2023-08-18

W czwartek, 28 września o godz.17.00 Centrum Sztuki Współczesnej Solvay i Centrum Aktywności Seniorów PASJA zapraszają na  film „Arab Blues” w reżyserii Manele Labidi, zrealizowanego w koprodukcji Tunezja/Francja z 2019. Pokaz w ramach Senioralnego Klubu Filmowego odbędzie się w Sali Widowiskowej CSW Solvay przy ul. Zakopiańskiej 62 w Krakowie.

UTW UPJPII - Trwa rekrutacja na rok akademicki 2023/2024

2023-08-02

Uniwersytet Trzeciego Wieku UPJPII zaprasza seniorów 50+ na Uniwersytet Trzeciego Wieku UPJPII.

Rehabilitacja w Szpitalu Ortopedicum w Krakowie

2023-07-18

OŚRODEK REHABILITACJI DZIENNEJ W SZPITALU ORTOPEDICUM w Krakowie zaprasza na rehabilitację pacjentów posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, którzy mają prawo do świadczeń opieki zdrowotnej poza kolejnością. Oferta rehabilitacyjna placówki skierowana jest do pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. 

PospacerujMY RAZEM! Chodź na towarzyską przechadzkę z seniorem!

2023-07-06

Nie masz planów na wakacje? Chcesz poznać nowe osoby i ich historię lub miło spędzić czas w parku, muzeum czy na świeżym powietrzu? Fundacja IB Polska serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w nowej akcji wszystkie osoby pełnoletnie, wiek nie gra tutaj roli. Jest to też okazja dla zainteresowanych studentów do zrealizowania praktyk w przyjemnej formie.

Wystawa „Górnictwo i sztuka. Kolekcja porcelany Middelschulte”

2023-07-06

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na wystawę „Górnictwo i sztuka. Kolekcja porcelany Middelschulte” prezentowaną w Zamku Żupnym w Wieliczce. Wystawa jest dostępna do 22 października 2023 r. w Zamku Żupnym w Wieliczce.

Znajdź