Aktualności

Dojrzałe kino „Ikar. Legenda Mietka Kosza”

W środę, 23 października o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film „Ikar. Legenda Mietka Kosza” - inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię niewidomego geniusza fortepianu w reżyserii Macieja Pieprzycy. Na ekranie m.in. Dawid Ogrodnik, Jowita Budnik i Justyna Wasilewska.

Wykład – Postępowanie w stanach nagłych

Nowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a) zaprasza 21 października 2019 r. o godz. 15.00

Na Wieki – program poświęcony św. Janowi Pawłowi II

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) zaprasza 18 października 2019 r. o godz. 18.00

 

Święto ziemniaka w Branicach

Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) zaprasza na rodzinną imprezę 20 października 2019 r. o godz. 15.00 – Dary Jesieni – Święto Ziemniaka

Recital „Kolor Cafe” – Michał Bajor

27 października (niedziela), g. 18.00, Scena NCK

IV Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

Jak wspierać osoby w podeszłym wieku z chorobami i zaburzeniami psychicznymi? To będzie główny temat IV Małopolskiego Kongresu Srebrnej Gospodarki, zaplanowanego 15 listopada w Krakowie.

Stany nagłe: dowiedz się wszystkiego!

Lekarze ze Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie zapraszają na wykłady o stanach nagłych. Podczas konferencji, która odbędzie się 23 października o godz.17.30 w Teatrze Ludowym, nie zabraknie praktycznych porad na temat stanów nagłych w urologii, ginekologii czy neurologii. Będzie okazja zadać specjaliście pytania. Wstęp bezpłatny. Po prelekcjach Teatr Ludowy zaprasza na spektakl. Jaka to będzie sztuka- nie zdradzamy, niech to pozostanie niespodzianką.

Niezwykli ludzie, szlachetne czyny

Cykl pokazów filmowych w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Dzień Seniora w ZUS

Dzień Seniora organizuje ZUS wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w różnych miastach w całej Polsce. Partnerami wydarzenia są Policja, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Narodowy Fundusz Zdrowia, Rzecznik Praw Pacjenta, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zapraszamy!

POLECAMY