Komunikat archiwalny

Dojrzałe Kino zaprasza!

W środę, 19 września, Kino Pod Baranami w ramach kolejnego spotkania Dojrzałego Kina zaprasza na pokaz debiutanckiej komedii Aleksandra Pietrzaka Juliusz z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana Peszka. Gospodarzem spotkania jest pani redaktor Maria Malatyńska, która wygłosi krótką prelekcję do filmu, a po projekcji poprowadzi dyskusję z widzami.

Dojrzałe Kino zaprasza!
Fot. Kraków Dla Seniora

DOJRZAŁE KINO

JULIUSZ

Kino Pod Baranami

środa, 19 września 2018, godz. 11.00

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. W każdą środę w godzinach przedpołudniowych Kino Pod Baranami prezentuje wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją. Po seansie odbywa się dyskusja na temat filmu. Na uczestników czeka poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

BILETY: 14 zł

 

O FILMIE:

 

JULIUSZ | JULIUSZ

reż. Aleksander Pietrzak, Polska 2018, 98'

Film prezentowany z angielskimi napisami.

 

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2018: Konkurs Główny

 

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

  PDF  program [pobierz]

Adres:
Rynek Główny 27, Kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Kosek
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY