Komunikat archiwalny

EXPO Kraków: Targi Seniora i Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

W dniach 6-7 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 odbędą się Targi Seniora. Ich częścią będzie II Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki. Gościem honorowym targów będzie ojciec Leon Knabit.

EXPO Kraków: Targi Seniora i Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki
Fot. Kraków Dla Seniora

Targi Seniora dadzą możliwość zapoznania się z ofertą dedykowaną seniorom, osobom będącym już na emeryturze, z nowościami z wielu branż i trendami na rynku, prezentowanymi przez wystawców z całej Polski. Główne kategorie, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, to zdrowie, rekreacja, kulinaria, moda i uroda, kultura i nauka, finanse, hobby oraz nowe technologie.

Część targowa wzbogacona zostanie o interesujący program towarzyszący. Specjaliści telemedycyny i teleopieki w przystępny sposób opowiedzą o formach świadczenia usług medycznych i opiekuńczych na odległość. Zaprezentują najnowsze osiągnięcia nauki w tych dziedzinach i opowiedzą, jak najlepiej z nich skorzystać. Część prelekcji poświęconych zostanie bezpieczeństwu seniorów w domu i poza domem (np. w banku). Eksperci poradzą, jak się bronić przed oszustami, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umów czy zakładaniu konta bankowego. Uczestnicy Targów Seniora będą też mogli skorzystać z prelekcji i warsztatów poświęconych zdrowiu. Lekarze, dietetycy, rehabilitanci podpowiedzą, co robić, by jak najdłużej cieszyć się dobrą formą fizyczną i psychiczną. Na targowej scenie odbywać się także będą pokazy kulinarne i kosmetyczne, pokazy mody, spotkania z ciekawymi ludźmi, prezentacje zespołów artystycznych i wiele innych. Gościem honorowym imprezy będzie ojciec Leon Knabit OSB.

 https://www.facebook.com/TargiSeniorawKrakowie

W ramach targów odbędzie się również II Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki, organizowany przez Województwo Małopolskie.

DOC PROGRAM KONGRESU

kongres.jpg

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy – organizatorzy zapraszają do siebie wszystkich chętnych seniorów wraz z rodzinami. Na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://targiseniora.krakow.pl oraz na fanpage’u w serwisie Facebook. Lokalizacja i dojazd TUTAJ.  

Targi_SENIORA17-baner(1920x650)_1.jpg

 

Adres:
ul. Galicyjska 9, Kraków
mapa
Tagi: targi, seniorzy

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAREK JACHOWICZ
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także