KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Parada Seniorów 2017 w Warszawie

Fundacja ZACZYN zaprasza 2 września 2017 na IV  edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin.

Fot. Kraków Dla Seniora

Tego dnia na ulicach Warszawy zostanie zamanifestowana siła solidarności międzypokoleniowej i świetna zabawa! Start 2 września o godz. 12:00 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a w Warszawie (początek ul. Nowy Świat), wspólne przejście w paradzie na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń. Przemarsz ma być wspólną i radosną manifestacją solidarności międzypokoleniowej i siły drzemiącej w społeczności osób 60+. Ma być kolorowo, radośnie i głośno, tak bardzo, by wspólny głos dotarł do osób odpowiedzialnych za politykę senioralną, a także by inni (jeszcze nieaktywni) seniorzy zainspirowali się i zaangażowali w swoje lokalne grupy. Hasło tegorocznej parady to „Siła wieku, człowieku!”, czyli wydobywamy potencjał społeczności 60+, którego należy szukać w ich doświadczeniu, energii i liczebności.

Piknik Warszawa 2017_1

Piknik Pokoleń odbędzie się w tym roku na terenie Uniwersytetu Warszawskiego na Kampusie Głównym (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Wybór miejsca nie jest przypadkowy! Piknik Pokoleń to spotkanie międzypokoleniowe, na którym obok siebie bawią się przedstawiciele wszystkich pokoleń. Tradycyjnie oprócz finałowego koncertu estradowej gwiazdy, do tańca będzie przygrywać Dj Wika. Równolegle będą odbywać się ciekawe panele dyskusyjne, warsztaty i ćwiczenia ruchowe.

Piknik Warszawa 2017_2

MOŻLIWE DOFINANSOWANIE GRUPY ZORGANIZOWANEJ ! Pokryjemy częściowo koszt przyjazdu grupy zorganizowanej seniorów z Twojej miejscowości. Zgłoś się! WIĘCEJ INFORMACJI [KLIK]

WSZYSTKIE AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU, NA STRONIE WWW.PARADA.ZACZYN.ORG

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2017-07-17
Data aktualizacji: 2017-07-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź