KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

ICE Kraków: Koncert dla Seniorów

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza we wtorek, 7 grudnia w samo południe do Centrum Kongresowego ICE Kraków na Koncert dla Seniorów. Wydarzenie, organizowane przez Urząd Miasta Krakowa w ramach Gminnego Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych PASIOS, skierowane jest do wszystkich krakowskich seniorów. Tegorocznemu koncertowi będzie towarzyszyła wystawa prac malarskich uczestników zajęć w Centrach Aktywności Seniorów.

Fot. Kraków Dla Seniora

Podczas koncertu na scenie wystąpi Chór „Hejnał” pod dyrekcją Karoliny Patli, Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza pod dyrekcją Tomasza Chmiela oraz Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie pod dyrekcją Ryszarda Źróbka. Dodatkową atrakcją dla osób, które przyjdą na koncert będzie możliwość zwiedzenia wystawy pod tytułem „Sercem i pędzlem”, prezentowanej we Foyer FO Centrum Kongresowego w godz. 11-15, potem od 16 do 18 będą ją mogli zobaczyć wszyscy zainteresowani.

Bezpłatne wejściówki na koncert będzie można otrzymać w Punkcie Informacji Miejskiej w Pawilonie Wyspiańskiego, Plac Wszystkich Świętych 2 w godz. 9-17 oraz na osiedlu Zgody 7 w godz. 10-18. Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób, dobrowolnie poświadczających przed koncertem zaszczepienie na COVID-19 lub niezaszczepionych (odmawiających złożenia takiej deklaracji).

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2021-11-16
Data aktualizacji: 2021-11-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź