Dokument archiwalny

Wyniki wyborów do Rady Krakowskich Seniorów

15 września 2014 r. podczas Walnego Zebrania przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób starszych w Krakowie dokonano wyboru członków Rady Krakowskich Seniorów.

Wyniki wyborów do Rady Krakowskich Seniorów
Fot. Kraków Dla Seniora

 

 

 

 

 

 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę ważnie oddanych głosów:

 

  1. Krystyna Abramska      9
  2. Stanisława Alfawicka   10
  3. Urszula Atłasiewicz      3
  4. Stanisław Bania            3
  5. Halina Bednarska         4
  6. Marian Bereźnicki         8
  7. Bogusława Bielańska 7
  8. Zdzisław Blok    3
  9. Antonina Błaszków–Misiurowicz 5
  10. Ewa Chrząszcz             3
  11. Zofia Maria Cześnikiewicz 12
  12. Grażyna Dąbrowska     8
  13. Ludmiła Dąbrowska     19
  14. Barbara Dyduła             3
  15. Jerzy Dziwisz     12
  16. Alicja Firek         6
  17. Józef Florczyk    3
  18. Władysława Maria Francuz    22
  19. Władysław Frączek      6
  20. Marceli Gajewski           5
  21. Zofia Gałuszka–Żelazny         6
  22. Grażyna Gąsiorowska 2
  23. Henryk Gąsiorowski     7
  24. Wacław Główczyński   13
  25. Zdzisław Gregorczyk    7
  26. Józef Grzybczyk            7
  27. Marta Hebda      13
  28. Urszula Imamura          1
  29. Elżbieta Janczyk           5
  30. Jerzy Janik         2
  31. Stefan Jucha     14
  32. Jerzy Juras         3
  33. Barbara Kaczorowska  2
  34. Danuta Kleszowska     12
  35. Kazimierz Kłodziński   11
  36. Zdzisław Kniszner        2
  37. Janina Kołodziej           12
  38. Anna Kopińska             2
  39. Włodzimierz Kosmala 11
  40. Janusz Kowalski           6
  41. Marian Krzewiński        14
  42. Dorota Krzywicka          7
  43. Krzysztof Kurzela          15
  44. Danuta Lach      3
  45. Grażyna Latoś   3
  46. Elżbieta Lechowicz      9
  47. Andrzej Ledkiewicz      4
  48. Gerard Łęgowski           6
  49. Monika Łypaczewska   4
  50. Zbigniew Makulec        10
  51. Janusz Marchwiński    7
  52. Bolesław Markiewicz    3
  53. Adam Maywald 3
  54. Maria Metzler     5
  55. Stanisław Mierzyński   8         
  56. Cyprian Milczarek         14
  57. Felicja Niedzielska       4
  58. Danuta Noszka – Leśniewska 20
  59. Józef Nowak      2
  60. Barbara Ostrowska – Płaszewska 25
  61. Maciej Papała    10
  62. Urszula Pasieka – Broczkowska 7
  63. Irena Pater          5
  64. Marek Pieczonka          2
  65. Anna Pietras      12
  66. Grzegorz Pioterek         11
  67. Eliza Pulit           14
  68. Elżbieta Pyka     12
  69. Zdzisław Rakoczy         16
  70. Henryk Rosiek   8
  71. Włodzimierz Roszczynialski   5
  72. Krystyna Rozłonkowska          6
  73. Janina Saniternik         16
  74. Alicja Sarzyńska           9
  75. Andrzej Skrzyński         10
  76. Dionizy Smyk    14
  77. Jerzy Sonik        9
  78. Stanisław Stanek          7
  79. Bolesław Stefan            9
  80. Małgorzata Suder         16
  81. Kinga Szablewska        9
  82. Barbara Szafraniec      15
  83. Wanda Szelągowska   6
  84. Marian Szymański        11
  85. Zbigniew Ścisłowicz    13
  86. Leszek Śliz         3
  87. Joanna Talar      22
  88. Jerzy Wardas     10
  89. Władysława Wawrzynek         1
  90. Antoni Wiatr       32
  91. Anna Wilk           0
  92. Lucyna Wodecka – Kopta       5
  93. Stanisław Wojdyła        12
  94. Zofia Wojtyszyn            11
  95. Wiesława Zboroch        14
  96. Zbigniew Zgała             13
  97. Anna Barbara Żarnowska       16

 

W związku z otrzymaniem tej samej ilości głosów (12) przez siedem osób, przeprowadzono głosowanie uzupełniające w trybie jawnym, podczas którego kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

 

  1. Zofia Maria Cześnikiewicz    6
  2. Jerzy Dziwisz         12
  3. Danuta Kleszowska       4
  4. Janina Kołodziej     19
  5. Anna Pietras          13
  6. Elżbieta Pyka         10
  7. Stanisław Wojdyła 20

 

W wyniku przeprowadzonych głosowań do Rady Krakowskich Seniorów wybranych zostało 25 osób, które otrzymały podczas wyborów największą liczbę głosów:

 

Lp.

Imię i nazwisko

(wg kolejności otrzymanych głosów)

Głosowanie główne

Głosowanie uzupełniające

1

Antoni Wiatr

32

 

2

Barbara Ostrowska – Płaszewska

25

 

3

Władysława Maria Francuz

22

 

4

Joanna Talar

22

 

5

Danuta Noszka – Leśniewska

20

 

6

Ludmiła Dąbrowska

19

 

7

Zdzisław Rakoczy

16

 

8

Janina Saniternik

16

 

9

Małgorzata Suder

16

 

10

Anna Barbara Żarnowska

16

 

11

Krzysztof Kurzela

15

 

12

Barbara Szafraniec

15

 

13

Stefan Jucha

14

 

14

Marian Krzewiński

14

 

15

Cyprian Milczarek

14

 

16

Eliza Pulit

14

 

17

Dionizy Smyk

14

 

18

Wiesława Zboroch

14

 

19

Wacław Główczyński

13

 

20

Marta Hebda

13

 

21

Zbigniew Ścisłowicz

13

 

22

Zbigniew Zgała

13

 

23

Stanisław Wojdyła

12

20

24

Janina Kołodziej

12

19

25

Anna Pietras

12

13

   Wyniki wyborów do wydruku

Adres:
pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora