KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

IX edycja konkursu „Działajmy razem” 2024

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej oraz Wydziałem Edukacji ogłasza dziewiątą edycję konkursu „Działajmy razem” na realizację działań międzypokoleniowych. Celem konkursu jest integracja uczniów i osób starszych oraz wyłonienie i rozpropagowanie najciekawszych projektów dotyczących uczniowskich przedsięwzięć realizowanych we współpracy z osobami powyżej 60 roku życia.

Fot. Kraków Dla Seniora

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz mieszkańcy burs prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków. Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie projekty nowe, opracowane z myślą o jego bieżącej edycji, z możliwością kontynuacji.

Udział w konkursie daje możliwość otrzymania środków pieniężnych na sfinansowanie nagrodzonego projektu. Minimalna kwota sfinansowania to 2.000,00 zł, a maksymalna 8.000,00 zł.

Projekty należy złożyć lub przesłać w formie papierowej na adres:
Urząd Miasta Krakowa, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia, Referat ds. Seniorów, ul. Dekerta 24, segment B, pokój 6 lub 5 w godzinach 8.00-15.00 od poniedziałku do piątku z zamieszczoną na kopercie pieczęcią instytucji uprawomocnionej do udziału w konkursie oraz dopiskiem Konkurs na działania międzypokoleniowe „Działajmy razem”.

Zwycięzców wyłoni Jury Konkursowe powołane przez Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia.

Szczegółowe warunki konkursu określa załączony Regulamin. UWAGA! Zmiana Regulaminu. Proszę o zapoznanie się ze zmianami, przed przystąpieniem do pracy nad projektem.

UWAGA! Termin składania projektów upływa 20 września 2024 r. Projekty powinny być realizowane od 1 października 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. 

Konkurs „Działajmy Razem” jest elementem realizowanego w ramach Polityki Senioralnej szerszego projektu „Edukacja do późnej dorosłości”.

Dodatkowe wiadomości o konkursie można uzyskać w Referacie ds. Seniorów. telefon: 12 616 78 06.

PDF Regulamin

PDF Zmiany do regulaminu

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2024-07-04
Data aktualizacji: 2024-07-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź