KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

SPORT SENIOR - zajęcia ruchowe dla osób w wieku 60+

Do końca września można korzystać z zajęć ruchowych dla osób w wieku 60+, oferowanych w ramach programu „SPORT SENIOR”. Projekt realizowany jest przez Fundację Popatrz Sercem we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.

Fot. Kraków Dla Seniora

W ramach realizacji projektu pn. „Senior w ruchu – ćwicz z Fundacją Popatrz Sercem” organizowane są różnego rodzaju bezpłatne zajęcia sportowe, kierowane do mieszkańców Krakowa, którzy mają co najmniej 60 lat. Do wyboru m.in. joga, Tai Chi, zajęcia na basenie, taniec i wiele innych, które stopniowo będą pojawiały się w aktualizowanych na bieżąco harmonogramach zajęć (poniżej).

Szczegółowe informacje o projekcie uzyskać można telefonicznie pod numerem 570 811 877, mailowo pod adresem: fundacja@popatrzsercem.pl oraz poprzez kontakt na FB: https://www.facebook.com/FundacjaPopatrzSercem.

Wszystkie zajęcia (z wyjątkiem basenu) będą odbywały się w siedzibie fundacji przy ul. Mieszczańskiej 9b LU 7 na terenie Dzielnicy VIII.

Projekt jest finansowany przez Miasto Kraków w ramach Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych na lata 2021-2025 (PASIOS).

 

HARMONOGRAMY

PDF  MARZEC - od 18.03
PDF  KWIECIEŃ 
PDF  KWIECIEŃ - od 09.04  
PDF  MAJ      
PDF  MAJ - od 22.05   

PDF  CZERWIEC     

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2024-03-13
Data aktualizacji: 2024-05-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź