KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

VIII Mistrzostwa Krakowa Seniorów

Trwają zapisy na VIII Mistrzostw Krakowa Seniorów 65+. Zawody zostaną rozegrane 27 i 28 września na obiektach KS „Bronowianka”. Uczestnicy imprezy będą rywalizować o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w dwunastu dyscyplinach sportowych i w czterech kategoriach wiekowych.

Fot. Kraków Dla Seniora

Medale zostaną rozdane osobno dla seniorów 65+, 70+, 75+ i 80+ w następujących dyscyplinach: badminton, bule, biegi 300, 600 i 900 m, nordic walking, pływanie 50 m styl dowolny, ringo, cyklotrial rowerowy, tenis stołowy, tenis ziemny, wielobój sprawnościowy. Dodatkowo w formie treningu przeprowadzony zostanie aqua aerobic, czyli gimnastyka w wodzie. Udział w zawodach jest bezpłatny, wszyscy zostaną ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków, a dla 350 zawodników przewidziano pakiety startowe. Każdy uczestnik mistrzostw musi mieć aktualne badania lekarskie lub podpisać oświadczenie o dobrym stanie zdrowia na liście startowej.

Zgłoszenia pisemne i telefoniczne trwają do 20 września, liczy się kolejność zgłoszeń. Karta uczestnictwa jest dostępna poniżej lub na stronie www.tkkf.com. Szczegóły programu i zapisów w REGULAMINIE. Więcej informacji pod numerem telefonu 12 633 26 62, e-mail: tkkf@tkkf.com lub w biurze TKKF przy ul. Lenartowicza 14 w godz. 10:00-14:30.   

Organizatorem imprezy jest Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej, a realizatorem zadania Zarząd Wojewódzki Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Klub Sportowy „Bronowianka”. Partnerem wydarzenia jest Krakowska Rada Seniorów oraz lokalna sieć Centrów Aktywności Seniorów.

Plakat VIII Mistrzostwa Krakowa Seniorów 2023

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2023-09-07
Data aktualizacji: 2023-09-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź