Informacje

Warsztaty dla seniorów: Konserwatorski przekładaniec

Konserwatorski przekładaniec to kurs edukacyjny dla seniorów poświęcony teoretycznym i praktycznym aspektom konserwacji metalu i papieru. Każde z trzech zaplanowanych spotkań rozpocznie się krótkim wykładem z prezentacją, po którym nastąpi część praktyczna.

Senior w Muzeum „Ciekawostki z wielickiego Muzeum”

Na własny rozwój i poznawanie dziedzictwa kulturowego jest zawsze dobra pora. Muzeum Żup krakowskich Wieliczka zaprasza Seniorów na kolejny cykl „Senior w Muzeum”. Pierwsze spotkanie pod tytułem „Ciekawostki z wielickiego Muzeum” już 16 marca 2018 r. o godz. 10.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce (ul. Zamkowa 8).

Klub Komputerowy KCS

Klub Komputerowy Krakowskiego Centrum Seniora wznawia zapisy na bezpłatne kursy komputerowe dla seniorów 60+

Projekt „W sile wieku”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie informuje, że od dn. 01.03.2017 r. do dn. 28.02.2020 r. realizowany jest projekt pn.: „W sile wieku”, finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Bezpieczny i Aktywny Senior

Kampania informacyjna Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej której celem jest podwyższenie świadomości polskiego społeczeństwa na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych.

Akademia Jogi w Podgórzu: Akcja Senior

 

Zapraszamy serdecznie na jogę osoby starsze powyżej 60 roku życia do naszej szkoły.

Koperta życia seniora dla krakowskich seniorów

Gmina Miejska Kraków realizuje pilotażowy projekt „Koperta życia seniora”. Jego celem jest podniesienie bezpieczeństwa seniorów w Krakowie.

Zajęcia Aqua Fitness dla seniorów!

Poszukujesz ciekawej formy spędzenia wolnego czasu? Mamy dla Ciebie propozycję!

Zapraszamy do Groty Solno - Jodowej Galos

Doceniając mądrość staropolskiego powiedzenia: „Lepiej zapobiegać, niż leczyć", w Grocie Solno - Jodowej Galos w Krakowie, ul. Wielicka 91, przygotowano dla Seniorów specjalny program profilaktyki zdrowotnej.

Kino Studyjne SFINKS i Ośrodek im. C.K.Norwida zapraszają

Ośrodek im. C.K. Norwida i Filmowy Klub Seniora przy Kinie Studyjnym SFINKS  zaprasza  najstarszych widzów na pokazy szczególnie interesujących filmów z bieżącego repertuaru. Każdy seans będzie poprzedzony krótkim wprowadzeniem oraz Nowohucką Kroniką Filmową.