KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rehabilitacja w Szpitalu Ortopedicum w Krakowie

OŚRODEK REHABILITACJI DZIENNEJ W SZPITALU ORTOPEDICUM w Krakowie zaprasza na rehabilitację pacjentów posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, którzy mają prawo do świadczeń opieki zdrowotnej poza kolejnością. Oferta rehabilitacyjna placówki skierowana jest do pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. 

Fot. Anna Kucharczyk, Ortopedicum

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 425 38 51 lub mailowy: recepcja@ortopedicum.pl.

Szpital Ortopedicum w Krakowie dysponuje nowoczesną salą rehabilitacyjną i pełnym zakresem fizykoterapii, gabinetem do ćwiczeń z wykorzystaniem platformy balansowej, gabinetem terapii manualnej, masażu, hydroterapii, psychoterapii oraz terapii zajęciowej.

W Dziale Rehabilitacji zatrudniamy lekarzy ze specjalnością w zakresie rehabilitacji medycznej, specjalistę fizjoterapii, magistrów fizjoterapii, a ponadto terapeutę zajęciowego i psychologa. Nasi fizjoterapeuci stale poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności uczestnicząc w kursach w zakresie metod fizjoterapeutycznych.

Ortopedicum gwarantuje kompleksowy program rehabilitacji realizowany w jednym miejscu, co pozwala w krótkim czasie uzyskać bardzo dobre wyniki. Kompleksowość wyraża się również w łączeniu wielu form terapii – rozwiązując problem dysfunkcji, pracujemy na poziomie stawu, mięśni, powięzi i skóry, w stosunkowo szybkim czasie optymalizując efekty leczenia.

Specjalistyczny sprzęt umożliwia stosowanie różnych form terapii takich, jak krioterapia ciekłym azotem, laseroterapia, pneumatyczny masaż uciskowy, hydroterapia (kąpiele wirowe i perełkowe), wykorzystanie aparatów Redcord, platformy balansowej do diagnozy i terapii w warunkach sprzężenia zwrotnego oraz Kaiser Functional Movement do funkcjonalnej pracy z pacjentem.

W ramach rehabilitacji w Szpitalu Ortopedicum służymy pomocą w doborze odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego oraz sprzętu pomocniczego do zastosowania w codziennych czynnościach, a wszystkie niezbędne informacje są do uzyskania również w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Ortopedicum sp. z o.o.
ul. Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków
www.ortopedicum.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2023-07-18
Data aktualizacji: 2023-10-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź