Podolog dla seniora

Rusza kolejny miejski program pomocowy „Pielęgnacja i profilaktyka stóp dla seniorów PODOLOG 85+”. Celem pilotażowego projektu jest poprawa jakości i poziomu życia mieszkańców Krakowa, mających 85 lat lub więcej poprzez zapewnienie im dostępu do bezpłatnej diagnostyki i podstawowych zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych stóp, świadczonych przez specjalistę podologa.

Podolog dla seniora
Fot. Kraków Dla Seniora

Konsultacje i zabiegi będą realizowane w gabinecie podologa w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu przy ul. Odrzańskiej 13 lok. 2. Dla pacjentów, mających problemy z poruszaniem się i dojazdem, przewidziano możliwość wizyt domowych, jednak ze względu na możliwość użycia profesjonalnego sprzętu i zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w związku z pandemią COVID-19, podolog będzie przyjmował przede wszystkim w ośrodku.

Żeby skorzystać z programu PODOLOG 85+, konieczne jest zarejestrowanie się w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu pod numerem telefonu 609 915 005 od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 i ustalenie terminu wizyty. Liczba zabiegów jest ograniczona.

Adres:
ul. Odrzańska 13, Kraków

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marek Jachowicz
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY