KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Podolog dla seniora

Miasto Kraków realizuje program pomocowy „Pielęgnacja i profilaktyka stóp dla seniorów PODOLOG 85+”. Celem projektu jest poprawa jakości i poziomu życia mieszkańców Krakowa, mających 85 lat lub więcej poprzez zapewnienie im dostępu do bezpłatnej diagnostyki i podstawowych zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych stóp, świadczonych przez specjalistę podologa.

Fot. Kraków Dla Seniora

Konsultacje i zabiegi realizowane są w gabinecie podologa w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu przy ul. Odrzańskiej 13 lok. 2. Dla pacjentów, mających problemy z poruszaniem się i dojazdem, przewidziano możliwość wizyt domowych, jednak ze względu na możliwość użycia profesjonalnego sprzętu i zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w związku z pandemią COVID-19, podolog przyjmuje przede wszystkim w ośrodku.

Żeby skorzystać z programu PODOLOG 85+, konieczne jest zarejestrowanie się w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu pod numerem telefonu 609 915 005 od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 i ustalenie terminu wizyty. Liczba zabiegów jest ograniczona.

Adres: ul. Odrzańska 13, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Data publikacji: 2020-09-07
Data aktualizacji: 2021-07-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź