Komunikat archiwalny

Zapisy do Nowohuckej Akademii Seniora

10 września ruszają zapisy do Nowohuckiej Akademii Seniora na rok akademicki 2018/19. Zapisy, wyłącznie osobiste, przyjmowane są od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00 na os. Centrum A 6a. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach NAS jest wypełnienie deklaracji i opłacenie jednorazowego wpisowego.

Zapisy do Nowohuckej Akademii Seniora
Fot. Kraków Dla Seniora

W ofercie na nowy rok akademicki znajdują się kursy językowe: angielski, niemiecki, włoski, zajęcia ruchowe: gimnastyka, joga, kurs rysunku i malarstwa, obsługi urządzeń mobilnych oraz udzielania pierwszej pomocy. Dwa razy w miesiącu Słuchacze NAS mają możliwość uczestnictwa w bezpłatnych wykładach oraz korzystania z oferty kulturalnej, obejmującej wyjścia do krakowskich instytucji kultury oraz wycieczki z przewodnikiem po ciekawych miejscach w naszym mieście.

            Rekrutacja do NAS rusza 10 września. Zapisy, wyłącznie osobiste, przyjmowane są od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00 na os. Centrum A 6a. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie deklaracji i opłacenie jednorazowego wpisowego.

Warto odwiedzić Nowohucką Akademię Seniora i znaleźć w niej swój dobry czas! Więcej informacji: www.przyjacielenowejhuty.pl.

 

Kontakt:

Nowohucka Akademia Seniora

os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków

tel. 12 644 68 10 w. 26

stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl

Adres:
Osiedle Centrum A 6a, Kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY