Assiste Senior

Adres:
Krzywda 1/325, 30-710 Kraków

Opis

Assiste Senior, to wyspecjalizowany ośrodek, w którym każda Starsza Osoba znajdzie opokę w postaci przyjacielskiej, miłej asysty.

 

 

To nowa na polskim rynku usługa proponująca  towarzyszenie podczas wspólnych spacerów, lekturę czy po prostu zwykłą rozmowę, aż po załatwianie spraw administracyjnych lub wyjście do teatru czy kina.

Wyspecjalizowana kadra Assiste Senior oferuje również swoim  podopiecznym,  Seniorom - pomoc w codziennych, prostych zajęciach domowych, takich jak:

  • sprzątanie,
  • prasowanie,
  • zakupy itp.

 

Assiste Senior to także większe bezpieczeństwo. Wyposażamy naszych Seniorów w urządzenia "teleopieki" mające formę telefonu połączonego z centrum alarmowym, które w razie potrzeby zawiadamia najbliższe służby ratownicze, rodzinę lub wskazanych przez Państwa wcześniej sąsiadów.

 

Assiste Senior jako wyspecjalizowana grupa świadczy usługi odpowiadające na potrzeby naszych podopiecznych, tak aby sprawnie i w pełnym komforcie mogli funkcjonować na co dzień i być niezależnym.

Kadra Assiste Senior  jest starannie dobrana, rekrutuje się spośród osób wyróżniających się cechami niezbędnymi do opieki nad Seniorami.

 

Poprzez swoją  działalność chcielibyśmy sprawić, aby nasi podopieczni żyli w poczuciu bezpieczeństwa i niezależności, świadomi, że są osoby, na którch pomoc mogą liczyć, a osoby te, odnosić się będą do nich z pełnym szacunkiem.

W celu dotarcia z ofertą urządzeń „teleopieki" do jak największej ilości potrzebujących, firma organizuje prezentacje tychże urządzeń połączoną z prelekcją na temat zdrowia, dobrego samopoczucia i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Spotkania organizowane są w miejscach,w których często przebywają seniorzy.

 

Zainteresowane osoby proszone są  o kontakt.

 

Assiste Senior

Marta Duda

ul.Krzywda 1 lok.325

30-710 Kraków

Tel: 505 82 52 42

lub e-mail: marta@assistesenior.pl

 

Więcej informacji : www.assistesesenior.pl

Data: 2013-01-04 pokaż metkę
Osoba publikująca: ELŻBIETA DOBRZYCKA
Podmiot publikujący: Dla seniora