KRAKÓW DLA SENIORA rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

CAFFE CAROLINE

Adres: Głowackiego 4 lokal 6, 30-085 Kraków
E-MAIL

biuro@caffecaroline.pl

WWW:

www.caffecaroline.pl

Opis

Laureat I, II, III, IV edycji "Miejsce przyjazne seniorom"

Właścicielką kawiarni i osobą czynnie zaangażowaną w jej prowadzenie jest aktywna seniorka, niezwykła kobieta sukcesu, pani Karolina Witek.

 

Cafe Caroline to miejsce o wyjątkowym klimacie, piękny wystrój, subtelna muzyka, doskonałe jedzenie i unikalne kawy oraz herbaty. Cafe Caroline oferuje  również wynajem sal i organizację różnego typu imprez okolicznościowych.

 

W Cafe Caroline dwa razy w miesiącu odbywają się cykliczne koncerty z  gwiazdami sceny i estrady. Bilety na artystyczne wieczory w cenie 15 zł, można nabywać codziennie w godzinach działania kawiarni.

 

Dzięki kameralnemu wnętrzu każdy występ na długo zostaje w pamięci gości Cafe Caroline. To jedyne miejsce w Krakowie, gdzie regularnie można zobaczyć i usłyszeć znanych, wybitnych artystów. Organizowane są również spotkania z wyjątkowymi seniorami-pasjonatami, realizującymi swoje życiowe pasje. Do Cafe Caroline można dojechać każdym tramwajem w kierunku Bronowic, wysiadając na przystanku „Głowackiego" (za stadionem Wawelu). Odległość od przystanku około 100 m.

 

Cafe Caroline jest czynne:
od poniedziałku do piątku
w godzinach 10.00 – 21.00,
w soboty i niedziele nieczynne.


Cafe Caroline to wspaniałe miejsce, żeby wypić swoją codzienną filiżankę aromatycznej kawy i spotkać się z przyjaciółmi.

pokaż metkę
Data
Osoba publikująca: Marcin Luboń - Administrator techniczny
Podmiot publikujący: Marcin Luboń - Administrator techniczny