ACTIVE WOMAN STUDIO PROMOCJI ZDROWIA I URODY

Adres:
ul. Józefińska 11, 30-529 Kraków

Opis

Laureat I, II, III, IV, V edycji "Miejsce przyjazne seniorom"

Studio Active Woman powstało z myślą o osobach, które pragną pracować ze swoim ciałem, a przy tym zrelaksować się i czerpać satysfakcję oraz inspirację do dalszych działań. Studio dysponuje dwiema klimatyzowanymi i w pełni wyposażonymi salami do ćwiczeń. Posiada cztery urządzenia do masażu całego ciała Rolletic oraz Saunę IR, a bogaty wybór przedmiotów.

 

Studio od 18 lat prowadzi Centrum Aktywnego Seniora. Osoby po 55 roku życia mogą znaleźć w naszej ofercie m.in. zajęcia ogólno usprawniające, dla osób z nadwagą, zapobiegające bólom kręgosłupa oraz marsze Nordic Walking. Organizowane są także wczasy rekreacyjno - zdrowotne 55+.

 

Wszystkie wymienione formy ruchu skierowane są do osób w wieku dojrzałym i dostosowane do ich możliwości. U nas Seniorzy korzystają z 40% rabatu. Gimnastyka dla seniorów oraz marsze Nordic Walking, w niektórych miesiącach, dofinansowywane są przez ZW TKKF w Krakowie i wówczas opłata z zajęcia usprawniające jest jeszcze niższa.

 

Studio czynne:
Poniedziałek - Piątek 12.00 - 21.00
Sobota 10.00 – 14.00
W niedziele Studio nieczynne

 


 

Kiedy masz pieniądze na chleb, kup pół bochenka chleba i różę... bo karmienie duszy jest równie ważne jak ciała (Przysłowie Chińskie)

Data: 2013-03-22 pokaż metkę
Osoba publikująca: ELŻBIETA DOBRZYCKA
Podmiot publikujący: Dla seniora