Stowarzyszenie Taoistycznego Tai Chi w Polsce

Stowarzyszenie Taoistycznego Tai Chi w Polsce
Adres:
Nieszawska 20/26, 93-119 Łódź
WWW:
www.taichi.pl
Email:
krakow@taichi.pl

Opis

Zapraszamy wszystkich na zajęcia chińskiej formy ruchu dla zdrowia – tai chi.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia chińskiej formy ruchu dla zdrowia – tai chi. 

Tai chi to system opracowanych w XI wieku w Chinach harmonijnych, powolnych ruchów pozytywnie wpływających na poprawę i utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Propagowane przez nas Taoistyczne Tai Chi jest systemem ćwiczeń zdrowotnych głęboko zakorzenionym w taoistycznej tradycji kultywowania sztuk zdrowia i długowieczności. To doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Regularna praktyka czyni pogodniejszym, spokojniejszym, silniejszym i młodszym. Regularne ćwiczenie może przynieść szeroki zakres korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia. Płynne ruchy tai chi służą także jako medytacja w ruchu, co redukuje stres i daje podstawy do doskonalenia ciała i umysłu.

Ćwiczymy w formie organizacyjnej stowarzyszenia. Władze i instruktorzy nie pobierają za swoją pracę wynagrodzenia. Stowarzyszenie utrzymuje swoją działalność z darowizn i ze składek członkowskich, nie pobieramy dodatkowych opłat za uczestnictwo w regularnych zajęciach. Aktualna wysokość składki oraz zasady jej wnoszenia są opisane na naszej stronie WWW, można też o nie zapytać telefonicznie. Dostępne są zniżki, seniorzy opłacają 50% podstawowej wysokości składki.

Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji istniejącej od 40 lat. Działamy w 26 krajach i skupiamy ok. 40 tys. członków. W Polsce jest nas ponad 4 tysiące. Mamy główną siedzibę w Łodzi oddziały w Łodzi, Opolu, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu oraz kluby w innych miastach. Od stycznia 2007 roku ćwiczymy również w Krakowie.

Zajęcia odbywają się w grupach poczatkujących i kontynuujących. 
Szczegóły dotyczące terminów zajęć dostępne są na stronie Stowarzyszenia www.taichi.pl w zakładce Klub Kraków. 

Informacja telefoniczna w Krakowie 792-279-504

 

Data: 2012-10-26 pokaż metkę
Osoba publikująca: ELŻBIETA DOBRZYCKA
Podmiot publikujący: Dla seniora