ACTIVE WOMAN - Studio Promocji Zdrowia i Urody

Adres:
ul. Józefińska 11, 30-529 Kraków

Opis


Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i organizowaniu czasu wolnego dla osób w wieku dojrzałym.

Właścicielką Studia jest dr Grażyna Kołomyjska, która jest jedną z wiodących specjalistów gerontologii (nauka o procesach starzenia się) i kinezygerontoprofilaktyki (zajęcia ruchowe, profilaktyczne i lecznicze dla osób starszych) w Polsce. Pani Grażyna Kołomyjska jest również autorką wielu publikacji naukowych, osobą z doskonałym, wieloletnim stażem, nie tylko naukowym, ale także doświadczeniem zawodowym, jest prezenterką ćwiczeń dla Seniorów w programie telewizyjnym „Pora dla Seniora".

Centrum Seniora posiada ofertę przygotowaną specjalnie dla osób powyżej 55 roku życia.

Ćwiczenia specjalne dla kobiet – profilaktyka nietrzymania moczu dla kobiet 55+

Zajęcia te  prowadzone są  w systemie warsztatowym, z uwzględnieniem indywidualnych możliwości ćwiczących.  Prowadzi je dr Grażyna Kołomyjska,  osoba z dużym doświadczeniem zawodowym, właścicielka Studia Active Woman, były pracownik AWF w Krakowie.

Ćwiczenia te wskazane są dla każdej kobiety,  z uwagi na niekorzystne  zmiany w  postawie ciała, osłabienie mięśni dna miednicy oraz mięśni kręgosłupa. Ponadto późny wiek,  mało aktywny  styl życia oraz przeszłość ginekologiczna  kobiet, proces ten przyśpieszają , w efekcie czego kobiety czują się niekomfortowo. Dzięki systematycznym ćwiczeniom, wysiłkowe  nietrzymaniu moczu,  można powstrzymać  i zapobiec jego postępowaniu.

Miejsce  prowadzenia zajęć: Active Woman, 30 529 Kraków ul. Józefińska 11, Tel  12 296 16 23, kom. 791 776 301 E-mail:  studio@uroda.krakow.pl    adres  strony  www.uroda.krakow.pl    Zapisy pod wskazanym adresem i nr telefonów. Zaczynamy zajęcia jak uzbieramy grupę( od 8 – 10 osób), najlepiej już teraz kwiecień 2018 rok, zajęcia we wtorki czwartki  w godzinach porannych.

Cena zajęć  niższa od regularnej- dofinansowanie ZW Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie

Zdrowy kręgosłup – warsztaty - zajęcia dla osób 55+

Zajęcia dla osób w każdym wieku,  prowadzone są w systemie warsztatowym, aby uchwycić różne nieprawidłowości , które utrwaliły się  i spowodowały zmiany w postawie ciała. Niekorzystne zmiany w postawie ciała, powodować mogą  dolegliwości i bóle w okolicach kręgosłupa i w dalszych rejonach ciała. Ćwiczenia te są dla wszystkich, zarówno dla osób  odczuwających  pewne dolegliwości oraz  tych którzy twierdzą, że nic im się nie dzieje.

Na warsztatach koncentrujemy uwagę na:  klatce piersiowej i jej ustawieniu, ćwiczeniach oddechowych, zwracamy uwagę na wszelkie wady kręgosłupa, które utrwaliły się i przyczyniły do zmian w postawie ciała, na obręczy barkowej, stawach biodrowych i stawach kolanowych, traktując zmiany te,  jako następstwo wszelkich wad  postawy.

Miejsce  prowadzenia zajęć: Active Woman, 30- 529 Kraków ul. Józefińska 11, Tel  12 296 16 23, kom. 791 776 301 E-mail:  studio@uroda.krakow.pl    adres  strony www.uroda.krakow.pl   

Zapisy pod wskazanym adresem,  nr telefonów  podano wyżej . Zaczynamy zajęcia jak uzbieramy grupę( od 8 – 10 osób), najlepiej już teraz kwiecień 2018 rok, zajęcia we wtorki  i czwartki  w godzinach porannych.

Cena zajęć niższa od regularnej- dofinansowanie ZW Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie

Proponujemy również dla osób 55+ gimnastykę ogólousprawniającą, tańce w klimatach latyno-amerykańskich patrz www.uroda.krakow.pl

* Godziny otwarcia: Studio czynne:
Poniedziałek - Piątek 12.00 - 21.00
Sobota nieczynne
Niedziela  nieczynne

Data: 2014-03-18 Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora