Komunikat archiwalny

Dojrzali Wspaniali ! Warszawa zaprasza na Paradę Seniorów

Po raz kolejny do Warszawy przyjadą tysiące Dojrzałych Wspaniałych, czyli osób 50, 60 czy 70+ chcących pokazać społeczeństwu swoją różnorodność i potencjał. W ubiegłym roku do stolicy przybyło 12 000 osób z ponad 200 miejscowości ze wszystkich województw.

Dojrzali Wspaniali ! Warszawa zaprasza na Paradę Seniorów
Fot. Kraków Dla Seniora

Parada rozpocznie się w tym roku w samo południe, w sobotę 18 sierpnia. Uczestnicy przejdą Trakt Królewski na odcinku Rondo de Gaulle’a –Parada rozpocznie się w tym roku w samo południe, w sobotę 18 sierpnia. Uczestnicy przejdą Trakt Królewski na odcinku Rondo de Gaulle’a – Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbędzie się kilkugodzinny Piknik Pokoleń. Udział w wydarzeniu jest wolny i bezpłatny dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Dojrzali Wspaniali


W programie wydarzenia m. in. największa w Polsce Potańcówka Międzypokoleniowa prowadzona przez kultową, liczącą sobie 79 lat, DJ-Wikę; koncerty na żywo, a także panele dyskusyjne z udziałem gwiazd oraz inne propozycje skupione w tzw. Miasteczku Atrakcji, przygotowanym przez ponad 20 partnerów wydarzenia. Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbędzie się kilkugodzinny Piknik Pokoleń. Udział w wydarzeniu jest wolny i bezpłatny dla wszystkich, niezależnie od wieku.

W programie wydarzenia m. in. największa w Polsce Potańcówka Międzypokoleniowa prowadzona przez kultową, liczącą sobie 79 lat, DJ-Wikę; koncerty na żywo, a także panele dyskusyjne z udziałem gwiazd oraz inne propozycje skupione w tzw. Miasteczku Atrakcji, przygotowanym przez ponad
20 partnerów wydarzenia.

W tym roku na Paradzie będzie można spotkać m. in. Zofię Czerwińską, Roberta Janowskiego, Bożenę Dykiel, Jarosława Gugałę, Beatę Tadlę, Daniela Passenta. Wśród ambasadorów wydarzenia znajdziemy również, m.in.: Tadeusza Sznuka, Agnieszkę Cegielską, Krystynę Mazurównę, Annę Korcz, Katarzynę Bosacką, Dorotę Sumińską czy Andrzeja Depko.

Więcej informacji na:

www.parada.zaczyn.org

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także