Komunikat archiwalny

Foto-Galeria NCK: Barwy Świata Przyrody

Po raz kolejny Związek Polskich Fotografów Przyrody prezentuje fotografie wykonane w minionym roku. Tegoroczna wystawa w NCK prezentuje 50 prac wykonanych przez 17 autorów. Każdy z nich przedstawia swoje własne, indywidualne spojrzenie na świat natury. Łączy ich wspólna pasja utrwalania na zdjęciach piękna natury oraz potrzeba przedstawienia swojej wizji świata. Wstęp na wystawę wolny.

Foto-Galeria NCK: Barwy Świata Przyrody
Fot. Andrzej Dajek

W tym roku prezentujemy zdjęcia wykonane zarówno w Polsce jak i podczas podróży zagranicznych naszych członków. Zapraszamy do oglądania zwierząt i krajobrazów Polski, Afryki, pejzaży Islandii oraz zdjęć wykonanych z powietrza.

Od ponad 20 lat fotografowanie przyrody jest naszą pasją i sposobem na życie. Samotne wędrówki pozwalają na uważna obserwację i odkrywanie tajemnic natury. Spotykamy sowy siedzące na drzewie, chomiki żyjące na  naszych łąkach.  Fotografujemy to, co wydaje nam się interesujące, czym  chcemy się podzielić z innymi. Świat wokół zmienia się bardzo szybko, znikają puste przestrzenia, stare drzewa, ptaki zmieniają swoje siedliska. To znikające, ulotne piękno chcemy pokazać. Piękno , które można odkrywać wszędzie, wystarczy trochę uwagi i cierpliwej obserwacji.

W wystawie udział biorą: Bartłomiej Cichoń, Robert Cieślik, Andrzej Dajek, Leopold Grela, Emilia Grzędzicka, Adam Gutowicz, Dominika Kustosz, Janusz Mazalon, Beata Ostachowicz, Tomasz Rusinek, Rafał Stankiewicz, Patrycja Wąsikowska, Tomasz Wilk, Anna Jędra - Wojciechowska, Dariusz Wojciechowski, Mirosław Wróblewski, Paweł Wrona

Barwy Świata Przyrody 2018
8 marca- 6 maja, Foto-Galeria NCK
wernisaż wystawy 8 marca (czwartek) o g. 18.00

Przyrodnicy_A3_2018.jpg

Adres:
Aleja Jana Pawła Ii 232, Kraków
mapa
Tagi: NCK, wernisaż

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także