górne tło

Propozycja na jesień dla seniorów od szkoły językowej 4English

Zbliża się jesień, czas piękny, przygotowujący nas powoli do zimy. I co zrobić w te chłodniejsze jesienne dni? Zapraszamy do siedziby 4English – szkoły językowej- na spotkanie w przyjemnej, pełnej ciepła atmosferze.

Nauka języka to wyzwanie, my to wiemy. Ale może stać się też pasją i pożytecznym zajęciem, które zapełni wolne dni. Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie pobudza pracy mózgu jak nauka języka obcego. Ucząc się języka obcego, ćwiczymy go nieustannie. Taka gimnastyka umysłowa wspomaga pamięć, usprawnia koncentrację. Tym sposobem zapobiegamy demencji i zapominaniu się. Według badań jedną z najbardziej skutecznych metod na opóźnienie choroby Alzheimera jest właśnie nauka języka obcego! Okazało się, że choroba ta pojawiła się znacznie później u osób, które znały przynajmniej jeden język obcy.

Nasze spotkania mogą być pretekstem do nawiązania nowych znajomości, a efekty nauki mogą stać się wręcz czynnikiem łączącym pokolenia.

Szkoła 4English specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Robimy to już wiele lat. Ale rano kiedy nasze pociechy zasiadają w szkolnych ławkach my mamy dla Państwa czas i piękne miejsce przy ul. Millana 16 a. Spotkajmy się przy herbatce i domowym cieście i porozmawiajmy po angielsku. Pokażemy Państwu efektywne metody przyswajania i zapamiętywania słówek, pokażemy jak wykorzystać do tego Państwa telefon czy gdzie znaleźć ciekawe treści do nauki angielskiego w domowym zaciszu. Wysłuchamy Państwa potrzeb i przygotujemy następne spotkanie odpowiadając na nie.

„Tea time z 4English” czyli “Herbatka z 4English”

Spotkanie odbędzie się 05.10.2021 od godziny 9:00-11:00

W siedzibie szkoły przy ul. Millana 16a

Wystarczy zabrać dobry humor i przyjść spotkać się z nami i z innymi uczestnikami.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów,
prosimy dzwonić pod numer +48 783348207

Czekamy na Państwa!

Izabela Burkat
Założycielka