górne tło

VI Mistrzostwa Krakowa Seniorów

Startują zapisy na VI Mistrzostw Krakowa Seniorów 65+. Zawody zostaną rozegrane 29 i 30 września na obiektach KS „Bronowianka”. Uczestnicy imprezy będą rywalizować o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w dziesięciu dyscyplinach sportowych i w czterech kategoriach wiekowych.

Medale zostaną rozdane osobno dla seniorów 65+, 70+, 75+ i 80+ w następujących dyscyplinach: badminton, bule, biegi, nordic walking, pływanie, ringo, rowerowy tor przeszkód, tenis stołowy, tenis ziemny, wielobój sprawnościowy. Dodatkowo w formie treningu przeprowadzony zostanie aqua aerobic, czyli gimnastyka w wodzie. Udział w zawodach jest bezpłatny, a wszyscy zawodnicy zostaną ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków i otrzymają pakiety startowe.

Zapisy trwają do 26 września, liczy się kolejność zgłoszeń. Karta uczestnictwa jest dostępna poniżej lub na stronie www.facebook.com/MTKKF. Szczegóły programu i zapisów w REGULAMINIE. Więcej informacji pod numerem telefonu TKKF 12 633 26 62 w godz. 10:00-14:30.  

Organizatorem imprezy jest Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, a realizatorem zadania Zarząd Wojewódzki Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Klub Sportowy „Bronowianka”. Partnerem wydarzenia jest Krakowska Rada Seniorów oraz lokalna sieć Centrów Aktywności Seniorów. 

PDF REGULAMIN

PDF KARTA ZGŁOSZENIA