Aktywni+: GeneRACJE mają swoje RACJE

Pochodzisz z Krakowa bądź gmin ościennych? Jesteś aktywnym Seniorem? Lubisz angażować się w projekty społeczne bądź chciałbyś/chciałabyś zacząć się w takowe angażować? Dostrzegasz różnice międzypokoleniowe? Chcesz przedstawić swoje poglądy i podjąć wyzwanie prowadzenia dialogu z młodszym pokoleniem? Interesuje Cię udział w Międzynarodowym Kongresie Ekonomii Wartości – Open Eyes Economy Summit 6? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, zgłoś się do projektu.

Aktywni+: GeneRACJE mają swoje RACJE
Fot. Kraków Dla Seniora

Trwa rekrutacja do projektu „Aktywni +” pn. „GeneRACJE mają swoje RACJE”, współfinansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025

Do projektu mogą rekrutować się wyłącznie seniorzy 60+ z Krakowa i okolicznych gmin (tj. Zielonki, Zabierzów, Wielka Wieś, Mogilany, Michałowice, Wieliczka, Liszki, Świątniki Górne, Niepołomice, Skawina, Czernichów, Siepraw, Skała, Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Biskupice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Proszowice). Każdy senior, który będzie zainteresowany wzięciem udziału w projekcie, zostanie zobligowany do wypełnienia prostego formularza zgłoszeniowego zawierającego podstawowe dane osobowe i kontaktowe. W przypadku dużej liczby chętnych o pierwszeństwie decydowała będzie kolejność zgłoszeń, powstanie również lista rezerwowa.

Udział w projekcie jako Uczestnik jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć:
1. pocztą tradycyjną, na adres: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ul. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków
2. online, poprzez przesłanie skanu podpisanego formularza na adres e-mail: monika.kozyra@fundacjagap.pl
3. osobiście w biurze projektu, pod adresem: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ul. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków, w godzinach od 09:00 do 15:00.
*Istnieje również możliwość dostarczenia formularza w dniu pierwszych zajęć warsztatowych, jednak prosimy o wcześniejszą informację na temat chęci uczestnictwa w projekcie.

Link do wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/fundacjagap/posts/4684695481559219

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. I. J. Skorupki 22
31-519 Kraków
tel. 696 369 019
www.fundacjagap.pl

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marek Jachowicz
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY