Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej zaprasza: TelefonUJ do Seniora

Uniwersytet Jagielloński i Urząd Miasta Krakowa zapraszają osoby starsze i samotne, nie opuszczające domów ze względu na epidemię koronawirusa, do skorzystania z możliwości codziennej wspierającej rozmowy telefonicznej  w ramach akcji „TelefonUJ do Seniora”.

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej zaprasza: TelefonUJ do Seniora
Fot. Kraków Dla Seniora

Szanowni Państwo,

Osoby, które samotnie przebywają w domach i chciałyby codziennie o uzgodnionej porze porozmawiać przez telefon z miłą studentką lub studentem proszone są o podanie swego imienia i numeru telefonu, dzwoniąc lub przesyłając SMS na numer 797 905 860. To numer Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej, która pomaga studentom i pracownikom UJ zrealizować to piękne przedsięwzięcie. 

Jesteśmy przekonani, że szczególnie w trudnych chwilach, jakie są naszym udziałem, rozmowa z przyjaźnie nastawioną osobą może przynieść wiele satysfakcji, pozwoli poczuć, że nie jesteśmy sami, doda otuchy i sprawi, że poczujemy się lepiej. Może okazać się, że będzie to początek znajomości, która owocna przetrwa czas pandemii. Łatwo wyobrazić też sobie, że to Państwo seniorzy staną się mentorami swoich telefonicznych opiekunów.

Proszę spróbować.   

Anna Okońska-Walkowicz
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa
ds. Polityki Senioralnej

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Chodorowska
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY