Szkolenie komputerowe dla seniorów: e-Kultura

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza na bezpłatne szkolenie komputerowe dla seniorów: e-Kultura.

 

Szkolenie komputerowe dla seniorów: e-Kultura
Fot. Szkoła @ktywnego Seniora

Kurs przewidziany jest dla osób zainteresowanych tematyką kultury dostępną w Internecie. Szkolenie będzie składało się z 10 spotkań po półtorej godziny każde. Uczestnicy kursu dowiedzą się jak wyszukiwać informacje w internecie, poznają portale recenzenckie oraz nabędą podstawowych umiejętności korzystania z platform kulturalnych znajdujących się w sieci.

Osoby biorące udział w szkoleniu powinny posiadać:

  1. podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  2. konto Google / Gmail, do którego potrafią się zalogować. Konto Google / Gmail mogą Państwo założyć, klikając w poniższy link: https://accounts.google.com/SignUp?hl=pl,
  3. ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
  4. zainteresowanie kulturą i pozytywne nastawienie,
  5. wiek 50+.

Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek 20 maja 2019 r. i będą odbywać się w poniedziałki i piątki.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie,
ul. Rajska 1, sala 155 (I piętro)

Terminy: 20, 24, 27, 31 maja 2019 r.
3, 7, 10, 14 17, 21 czerwca 2019 r.
I grupa:
Godzina: 08.30-10.00

II grupa:
Godzina: 10.15-11.45

Prowadzący: Justyna Zięba, Hubert Prokop (praktykanci WBP w Krakowie)

Zgłoszenia na szkolenie wyłącznie poprzez formularz zapisu dostępny na blogu Szkoły @ktywnego Seniora, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o szkoleniu.

blog.jpg

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność powoduje skreślenie uczestnika z listy.

Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Adres:
ul. Rajska 1, Kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: DAGMARA KOSEK
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY