Drzewo Pokoleń – zaproszenie do udziału w konkursie

Już po raz czwarty Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź zapraszają do udziału w konkursie Drzewo Pokoleń. Celem konkursu jest promocja projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk i integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Drzewo Pokoleń – zaproszenie do udziału w konkursie
Fot. Kraków Dla Seniora

Łódź i województwo łódzkie przodują w statystykach starzejącego się społeczeństwa naszego kraju. Wspólnie zmieniamy ten wizerunek i tworzymy z Łodzi i regionu miejsca przyjazne seniorom. Nasze wysiłki zostały docenione przez Komisję Europejską, która w 2016 roku przyznała konsorcjum Lodz4Generations (w skład którego wchodzą m.in. Miasto Łódź, Województwo Łódzkie oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi) status tzw. Centrum Referencyjnego Europejskiego Partnerstwa na rzecz Aktywnego i Zdrowego Starzenia (EIP-AHA). W ramach tej współpracy promujemy dobre praktyki, nagradzamy ciekawe projekty i poszukujemy inspiracji do dalszych działań.

IV edycja konkursu organizowana jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundację dla

Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź i stanowi integralną część VI Łódzkich Senioraliów.

Tegoroczne kategorie konkursowe:

  • Organizacja pozarządowa
  • Samorząd
  • Senior – lider
  • Aktywna grupa 60+

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, zarówno indywidualnych, jaki i instytucjonalnych. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.drzewopokolen.umed.pl. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2019 r.

Zwycięzców konkursu poznamy 24 maja 2019 r., podczas uroczystej gali w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którą już dziś Państwa zapraszamy!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Prof. dr hab. Lucyna Woźniak
Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

Uniwersytet Medyczny w Łodzi – Biuro Konkursu
90-419 Łódź, al. Kościuszki 4
tel. (042) 272 58 14
e-mali: drzewopokolen@umed.lodz.pl
www.drzewopokolen.umed.pl

DP2019

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY