Komunikat archiwalny

Koncert operowy w Klubie Wersalik

Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15) zaprasza 16 marca o godz. 18.00 na koncert operowy Yuliyi Ponomar - Angel's Voice

Koncert operowy w Klubie Wersalik
Fot. Kraków Dla Seniora

Najpiękniejsze przeboje z repertuaru znanych światowych śpiewaków operowych zabrzmią 16 marca w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta za sprawą koncertu Angel's Voice. Przed słuchaczami wystąpi Yuliya Ponomar – sopran koloraturowy liryczny. Artystka zaśpiewa utwory Wojciecha Kilara i Davida Garretta, pieśni kojarzone z wykonaniami Andrei Bocellego, Sarah Brightman, Luciano Pavarottiego, Katelin Jenkins, Emmy Shapplin, Maleny Ernman czy grupy Il Divo.

Yuliya Ponomar to absolwentka Narodowej Akademii Muzycznej im. P. I. Czajkowskiego w Kijowie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie śpiewu solowego prof. dr hab. Moniki Swarowskiej-Walawskiej. Jest laureatką licznych konkursów wokalnych, zarówno na Ukrainie, jak i w Polsce. W 2016 r. zdobyła wyróżnienie w Konkursie Operetkowo-Musicalowym im. Iwony Borowickiej. Koncertuje na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. W 2017 r. wystąpiła podczas Europejskiej Gali Operowo-Operetkowej im. Bogusława Kaczyńskiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Od kilku lat współpracuje z Orkiestrą Straussowską „Obligato”, zachwycając publiczność swoimi interpretacjami zarówno arii operowych, jak i utworów muzyki filmowej.

Wstęp: 10 zł. Sprzedaż biletów w dniu koncertu od godz. 17:00.

 

Adres:
Osiedle Ogrodowe 15, Kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY