Komunikat archiwalny

Zgłoś kandydatów: Kryształy Soli i Amicus Hominum

Znasz organizację pozarządową, dzięki której świat wokół nas staje się lepszy? Zgłoś ją do Nagrody „Kryształy Soli”. Chciałbyś docenić lidera podziwianego od lat za to, że aktywnie działa na rzecz innych ludzi? Zgłoś go do Nagrody „Amicus Hominum”.

Zgłoś kandydatów: Kryształy Soli i Amicus Hominum
Fot. Kraków Dla Seniora

KRYSZTAŁY SOLI

Organizacje pozarządowe sprawiają, że świat staje się lepszy i udowadniają, że działanie prospołeczne ma sens. Dzięki nagrodzie „Kryształy Soli” możemy docenić ich pracę, zaangażowanie i podziękować im za działalność na rzecz innych, a także pokazać ich codzienny wysiłek. Nagroda pozwala również wzmocnić wizerunek organizacji w świadomości mieszkańców. W tegorocznej edycji najlepsza organizacja pozarządowa z Małopolski zostanie uhonorowana nagrodą Grand Prix oraz otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5 tys. zł ufundowaną przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Termin zgłaszania organizacji do 28 września 2018 r.
Więcej informacji - TUTAJ

AMICUS HOMINUM

Jesteś lokalnym liderem, prowadzisz fundację, działasz na rzecz innych i otoczenia? A może znasz taką osobę? Koniecznie zgłoś ją do nagrody „Amicus Hominum”! Szukamy osób, zaangażowanych społecznie, które poświęcają się dla innych i chcemy je wyróżnić aby o ich działalności dowiedziało się jak najwięcej osób. Pokażmy, że działanie prospołeczne ma sens. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka i w swoich działaniach kierują się zasadą niesienia pomocy i służby dla innych, jak również promocja i popularyzacja właściwych wzorców społecznych. W tegorocznej edycji pragniemy szczególnie docenić zaangażowanie społeczne młodzieży poprzez wprowadzenie nowej kategorii konkursu skierowanej do młodych osób podejmujących różnorodne inicjatywy na rzecz dobra innych, w tym promujące ideę młodzieżowego wolontariatu.

Termin zgłaszania organizacji do 15 października 2018 r.
Więcej informacji - TUTAJ

Trwają konsultacje społeczne dla NGO-sów
Działasz w organizacji pozarządowej? Chciałbyś, aby współpraca z regionalnym samorządem przebiegała jeszcze lepiej i sprawniej? A może Województwo Małopolskie powinno zaproponować NGO-som nowe możliwości działania? Prześlij swoje sugestie do programu współpracy Województwa Małopolskiego z organizacjami pozarządowymi na przyszły rok – czekamy na Twoje uwagi!

Termin zgłaszania uwag do 14 września 2018 r.
Więcej informacji - TUTAJ

ngo.jpg

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAREK JACHOWICZ
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY