Komunikat archiwalny

Dialog Obywatelski: Polska w UE - wspólne wartości, wspólne wyzwania

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zapraszają seniorów do udziału w Dialogu Obywatelskim "Polska w Unii Europejskiej - wspólne wartości, wspólne wyzwania" w dniu 1 października 2018 r. w Krakowie. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych po uprzedniej rejestracji i do wyczerpania miejsc.

Dialog Obywatelski: Polska w UE - wspólne wartości, wspólne wyzwania
Fot. Kraków Dla Seniora

Dialogi Obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest rozbudzenie debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012. Podczas spotkań przedstawiciele instytucji UE przedstawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji obywateli na temat funkcjonowania UE.
Udział w Dialogu z Panem Ambasadorem Markiem Prawdą, Szefem Przedstawicielstwa KE w Polsce, oraz z Panem Olgierdem Łukaszewiczem to doskonała okazja do podyskutowania o bieżących tematach dotyczących Polski w Unii Europejskiej. W części dyskusyjnej uczestnicy, poza zadawaniem pytań, będą mogli również zgłosić ewentualne uwagi, które następnie będą przekazane decydentom w Komisji Europejskiej.

ue1

Adres:
Rynek Główny 25, Kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAREK JACHOWICZ
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY