Komunikat archiwalny

Bezpłatne spotkania z kulturą i ....

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na bezpłatne spotkania z kulturą i językiem hiszpańskim, włoskim, francuskim, niemieckim i angielskim w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+ Młodzież”. Zajęcia rozpoczną się w październiku br. i prowadzone będą przez wolontariuszy z Hiszpanii, Włoch, Francji i Niemiec.

Bezpłatne spotkania z kulturą i ....
Fot. Kraków Dla Seniora

Poniżej wykaz spotkań wraz z formularzami zapisów:

Szczegółowe informacje, terminy spotkań, ewentualne zmiany oraz formularze zapisów znajdują się na stronie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oraz na blogu wolontariuszy.

Liczba miejsc ograniczona. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Serdecznie zapraszam,
Renata Augustyn
---------------------------------------------------
kierownik Działu Edukacji, Nauki i Badań
koordynator EVS – Meet me in the library
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

31-124 Kraków, ul. Rajska 1, pok. 239 lub 243
tel. 12 37-52-238 lub 12 37-52-285
e-mail: edukacja@rajska.info
www.rajska.info

Dziękujemy za korzystanie z oferty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeżeli jednak nie życzą sobie Państwo, abyśmy przesyłali informacje, prosimy o wysłanie e-maila z tematem „wypisz” na adres: edukacja@rajska.info. W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt tel. (12) 37-52-285.

Adres:
ul. Rajska, Kraków
Tagi: seniorzy, kurs

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY