Komunikat archiwalny

Zaproszenie - Senior Aktywny Społecznie

Fundacja Gospodarki i Administracji publicznej rozpoczęła cykl warsztatów dla seniorów z Krakowa i powiatu krakowskiego pn. „Senior Aktywny Społecznie”.

Zaproszenie - Senior Aktywny Społecznie
Fot. Kraków Dla Seniora

Na uczestników czekają atrakcyjne zajęcia pod okiem profesjonalistów. Seniorzy na warsztatach partycypacyjnych i fotograficznych dowiedzą się m.in. dlaczego fotografia zaangażowana społecznie jest tak ważna, poznają podstawowe funkcje aparatów i obróbki zdjęć, a także będą w praktyce sprawdzać nabytą wiedzę dzięki udostępnianym na każdych zajęciach aparatom fotograficznym oraz tabletom.

Warsztaty to łącznie 16 godzin twórczej pracy, która kończyć się będzie profesjonalną wystawą najlepszych prac fotograficznych. Dodatkowo w biurze Fundacji GAP działa Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora.

Osoby zainteresowanie uczestnictwem prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego w biurze Fundacji i na stronie projektu: www.fundacjagap.pl/seniorzy (proszę czekać cierpliwie na otwarcie strony).

Formularz należy dostarczyć pocztą (e-mail albo tradycyjną) lub osobiście do biura projektu.

Zajęcia dla seniorów będą organizowane we wrześniu przez 4 dni po 4 godziny warsztatów (poniedziałki: 4.09, 11.09, 18.09, 25.09 lub wtorki: 5.09, 12.09, 19.09, 26.09) przy ul. Rakowickiej 16 w sali -104.

Zachęcamy także do korzystania z niezależnie działającego Punktu Cyfrowego Wsparcia Seniora, w którego ofercie znajdują się m.in. porady dotyczące obsługi komputera, smartfona, tabletu, aparatu cyfrowego i korzystania z Internetu. Konsultacje osobiste udzielane są po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.

PDF zaproszenie

PDF punkt cyfrowy

Organizatorzy:

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. Rakowicka 10b/10
31-511 Kraków
Tel: +48 12 423 76 05 wew. 20
 

Adres:
ul. Rakowicka 10b / 10, 31-511 Kraków
mapa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA CHODOROWSKA
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także