Informacje

MOCAK:  WYSTAWY
2016-10-11

Inauguracja jesiennego sezonu w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie. Od 21 października MOCAK zaprasza na pięć nowych wystaw: Daniel Spoerri, Sztuka wyjęta z rzeczywistości, Jarosław Kozłowski, Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965-1980, Jannicke Låker, Grenzsituationen oraz wystawy Morze i Performans społeczny.

 

MUZEALNA AKADEMIA 67 +/-

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza do udziału w projekcie "Muzealna Akademia 67+/-" będącym cyklem wykładów skierowanych przede wszystkim do osób starszych, zainteresowanych historią, kulturą i obyczajowością dawnego Krakowa. Kolejne spotkanie Utrwalone na kliszy, czyli Kraków w obiektywie Henryka Hermanowicza, Romana Wesołowskiego i innych… - 19 października o godz. 17 w Pałacu Krzysztofory.

Klub E- Senior
2016-02-25

Klub E-Senior Krakowskiego Centrum Seniora wznawia zapisy na bezpłatne kursy komputerowe dla Seniorów 60+

AKADEMIA JOGI W PODGÓRZU - AKCJA SENIOR

 

Zapraszamy serdecznie na jogę osoby starsze powyżej 60 roku życia do naszej szkoły.

Koperta życia seniora dla krakowskich seniorów

Gmina Miejska Kraków realizuje pilotażowy projekt „Koperta życia seniora”. Jego celem jest podniesienie bezpieczeństwa seniorów w Krakowie.

Zajęcia Aqua Fitness dla seniorów!

Poszukujesz ciekawej formy spędzenia wolnego czasu? Mamy dla Ciebie propozycję!

Zapraszamy do Groty Solno - Jodowej Galos

Doceniając mądrość staropolskiego powiedzenia: „Lepiej zapobiegać, niż leczyć", w Grocie Solno - Jodowej Galos w Krakowie, ul. Wielicka 91, przygotowano dla Seniorów specjalny program profilaktyki zdrowotnej.

Kino Studyjne SFINKS i Ośrodek im. C.K.Norwida zapraszają

Ośrodek im. C.K. Norwida i Filmowy Klub Seniora przy Kinie Studyjnym SFINKS  zaprasza  najstarszych widzów na pokazy szczególnie interesujących filmów z bieżącego repertuaru. Każdy seans będzie poprzedzony krótkim wprowadzeniem oraz Nowohucką Kroniką Filmową.

POLECAMY