Kulturalna wiosna w NCK

Gorąca, kulturalna wiosna w Nowohuckim Centrum Kultury to miedzy innymi wyjątkowy koncert Stanisławy Celińskiej w „Atramentowym” wydaniu - po raz czwarty na naszej scenie i Koncert dla Wojtka Bellona. Kabarety z najwyższej półki – Hrabi i Jurki, na dodatek razem, Grzegorz Halama i Artur Andrus z kabaretowym recitalem. Balet pełen kolorów i komediowy spektakl o niespodziewanych kłopotach aktora-celebryty. NCK zaprasza!

Kulturalna wiosna w NCK
Fot. Kraków Dla Seniora

SCENA NCK zaprasza - repertuar dla dorosłych
kwiecień – maj 2017

PRELUDIUM SŁOWIAŃSKIE - Art Color Ballet, Wataha, Strojone
1, 2 kwietnia (sobota, niedziela), g.19.00, Scena NCK

Twórcy widowiska za pomocą muzyki, rytmu, tańca, rdzennych pieśni i bodypaintingu wykreowali na wskroś współczesną, a jednak sięgającą głęboko do rdzennego ducha interpretację świata prasłowiańskiego, z bogactwem wierzeń i obrzędów, wyznaczonych rytmem przyrody.

choreografia, reżyseria i projekt plastyczny: Agnieszka Glińska
muzyka: Marek „Smok” Rajss
scenariusz: Agnieszka Glińska, Marek „Smok” Rajss, Ewa Szawul

bilety: 60 zł

Preludium Słowiańskie foto.Szymon Kamykowski.jpg


KABARET HRABI I KABARET JURKI - „Aktorem w płot”
3 kwietnia (poniedziałek), g.19.00, Scena NCK    

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - znakomity duet. Osobno radzą sobie dość niesamowicie, co dopiero kiedy połączą siły? Będzie się działo. Każdy miłośnik dobrego humoru powinien to zobaczyć, bo warto. O aktorach można sporo, ale czy trzeba zaraz dobrze? Hrabi, i Jurki biorą takiego aktora za nogi i rzucają w płot. Żeby poczuł, że żyje. Żeby mu się chciało. Teatr, kabaret, filmy, seriale, reklamy, teledyski, wreszcie życie - wszędzie się gra. Banalne, ale jakie prawdziwe!

bilety: 80 zł

kabaret_HJ_foto Anna Majer.jpg


SALON LITERACKO MUZYCZNY 88
4 kwietnia (wtorek), g. 18.00, Scena NCK

Stolik Literacki:
„Moje przeloty” wieczór autorski Krystyny Alicji Jezierskiej

Stolik Muzyczny:
„Kobiety bardziej kobiece” recital Kamili Klimczak

Krystyna Alicja Jezierska – poetka, urodzona w Krakowie, tu ukończyła studia i pracowała. Jej wiersze zamieszczane były na łamach: Życia Literackiego, Przekroju, Poezji dzisiaj, publikowane od piętnastu lat w Tygodniku Salwatorskim oraz w licznych almanachach. Pisze również opowiadania prozą, których fragmenty były drukowane w tomach wydawanych przez ZLP Oddział w Krakowie Proza proza proza oraz w Literacie Krakowskim. Poetyckie ballady tej autorki są wykonywane przez artystów i pieśniarzy. Opublikowała następujące tomiki poetyckie:
„Deszcz złotych przecinków” (1997), „Z muzami nad Krakowem” (1998),
„Morzem malowane” (2000), „Gdańska sonata” (2011), „Mojej miłej” (2011)

Kamila Klimczak – aktorka Teatru Bagatela w Krakowie. Związana również gościnnie z Teatrem STU w Krakowie. Artystka legendarnej krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. Szczególnie ceni sobie współpracę z maestro Leopoldem Kozłowskim zwanym „Ostatnim Klezmerem Galicji” w zespole którego śpiewa tradycyjne pieśni żydowskie w języku jidysz , a także zupełnie nowe napisane do słów i tłumaczeń Jacka Cygana… Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, studiowała również na wydziale zaocznym Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Absolwentka P.S.M. I Stopnia w Łodzi w klasie fortepianu. Laureatka licznych nagród wokalnych i aktorskich.

Prowadzenie: Basia Stępniak-Wilk
bilety: 2 zł


SOBOTY DLA POLIGLOTY
8 kwietnia (sobota), g. 11.00, sala 116

Fruit salad / Sałatka owocowa

Próbuj, mieszaj, łącz! Na naszych sobotnich zajęciach wybierzemy się w podróż do tropików i poznamy angielskie nazwy egzotycznych owoców. Wy-mix-ujemy różne techniki, po to, by w naszej pamięci zostało jak najwięcej, a nasza wymowa była gładka jak smoothie. W końcu po angielsku mówią nawet na Bahamach!

Uwaga! Aby nie obejść się smakiem, prosimy o zgłaszanie wszelkich alergii pokarmowych przed zajęciami.

Prowadzenie: Anna Ośmak
wstęp wolny


NOWA HUTA MASTERS 2017
8 kwietnia  (sobota), g.14.00 – 20.00, budynek C

Po raz drugi zapraszamy na imprezę z cyklu „Nowa Huta Masters”. Pierwsza edycja cieszyła się niemałym zainteresowaniem, zarówno ze strony tancerzy, jak i publiczności, więc po raz kolejny stworzymy najlepsze warunki do zmagań tanecznych. Duża dawka emocji podczas NH Masters gwarantowana!

Konkurs będzie miał charakter bboy bitw solo, w których tancerze break dance zmierzą się ze sobą w kategoriach: kids (do 15 lat) i dorośli. Osoby zgłoszone do udziału zostaną rozlosowane w pary, następnie bezpośrednio po każdej bitwie skład sędziowski wyłoni zwycięzcę. Obowiązuje „system pucharowy” – przegrany odpada, wygrany przechodzi do następnego etapu.

W jury jak zwykle zasiądą trzy osoby, zasłużone na polskiej i międzynarodowej bboy scenie. Dwóch „starych wyjadaczy”: Bboy Ryba (BAS/62510 BANDA – Konin) i Bboy Wezyr (NASA – Koszalin), którzy mają ponad 20-letni wkład w rozwój bboyingu w naszym kraju oraz Kleju (Polskee Flavour), bboy z Krakowa, przedstawiciel młodszego pokolenia tancerzy, z imponującymi, światowymi osiągnięciami.

Imprezę po raz kolejny poprowadzą Mąka i Sierber, rezprezentanci Mad Skillz i Sinior Skład Family. Chłopaki znają się na konferansjerce, robią to nie od dziś, profesjonalnie, świetnie i z humorem. Sami mogliście doświadczyć szaleństw prezentowanych przez ten duet na wielu imprezach w Polsce.

Oprawą muzyczną zajmą się nowohucianin – Dj Plash (SSS/FLUE) oraz mieszkający aktualnie w brytyjskim Bournemouth – Dj KapOne (Mad Skillz/SSF). Obaj dostarczali breaki na niejednej międzynarodowej imprezie, konkretna selekcja muzyczna jest pewna.

Na zwycięzców czekają nagrody, dyplomy, puchary, sława i pieniądze.

Podobnie jak rok temu, przed imprezą, swoją wiedzą o bboyingu podzieli się jeden z sędziów. Tym razem będzie to Kleju, który stawiał swoje pierwsze „stepy” w Nowohuckim Centrum Kultury, dokładnie w tej samej sali, gdzie odbędą się z nim warsztaty.

Równolegle z częścią konkursową, na legendarnych wśród polskich writerów murach NCK, trwać będzie Graffiti Jam.

bilety:
5 zł - opłata akredytacyjna dla uczestnika konkursu w kategorii kids
10 zł - opłata akredytacyjna dla uczestnika konkursu w kategorii dorośli
10 zł - bilet na widownię konkursu

nh masters 2017 1200.png


KAPELE SERC - charytatywny koncert dla chorych na stwardnienie rozsiane
9 kwietnia (niedziela), g. 17.00,Scena NCK

To już dziewiąta edycja tej ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Polską Sekcję Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF. Akcja ta spotkała się z szerokim odzewem ze strony wielu zespołów. Koncerty dedykowane osobom chorym na stwardnienie rozsiane na stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych przez zespoły.

Także Nowohuckie Centrum Kultury po raz dziewiąty jest gospodarzem tego koncertu, promując swoją działalność otwartą na drugiego człowieka, dającą choćby częściową ulgę i chwilową radość ludziom chorym i potrzebującym wsparcia finansowego bądź duchowego, będącą wkładem na rzecz ich wsparcia psychicznego i umocnienia wiary w drugiego człowieka.

Podczas koncertu będzie organizowany kiermasz, podczas którego każdy będzie miał możliwość wsparcia finansowego poprzez zakup wystawionych do sprzedaży przedmiotów. Dochód z koncertu zostanie przekazany Polskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego oddział w Krakowie.

Wystąpią: Lidia Jazgar, Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Huta”, Grupa Baletowa „Etiuda”, Zespół Tańca Nowoczesnego „Klips”, Zespół Tańca Nowoczesnego „Enigma”, Formacja Amatorskiego Klubu Tańca Towarzyskiego „encek”, Grupa „Maram”, Szkoła Tańca Jane Austen, Zespół Tańca Indyjskiego „Moh Lena”, Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiacy”, Zespół Tańca Irlandzkiego „Eriu”, Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”, Wychowankowie Zespół Pieśni i Tańca „Krakus”.

Wspierajmy tych, którzy Was potrzebują, dla których Wasz dar z serca jest promykiem nadziei a dobro przekazane innym zawsze wróci do Was z podwojoną siłą!

Wstęp wolny.

KAPELE-SERC_logo.JPG


KLUB PRZYJACIÓŁ PSYCHOLOGII – Zdrada w związku i jej znaczenie dla relacji
10 kwietnia (poniedziałek), g. 18.00, sala kameralna

Spotkanie z psychologiem i psychoterapeutą Magdaleną Sękowską.

Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta, trener, konsultant zarządzania. Założycielka Polskiego  Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej afiliowanego przy Europejskim Towarzystwie Analizy Transakcyjnej. Vice-Prezydent Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej od 2010 roku.

Współautorka książki „Analiza Transakcyjna w zarządzaniu”. W swojej pracy wykorzystuje koncepcję Analizy Transakcyjnej, podejście systemowe i narracyjne. Pracuje z zarządami i managerami, wspomaga organizacje we wzmacnianiu kompetencji relacyjnych oraz przywódczych, specjalizuje się w przeprowadzaniu diagnozy kultury organizacyjnej, w prowadzeniu konsultacji w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych.

bilety: 2 zł


STAND UP POLSKA
21 kwietnia (piątek), g. 19.00, Scena NCK

Stand-up Polska to grupa osób skupionych wokół idei komedii na żywo. Przekuwają swoje doświadczenia, przemyślenia i wątpliwości w występy sceniczne z pogranicza absurdu, czarnego humoru i niecodziennych odniesień. Starają się poszerzać granice komedii, oferując rozrywkę inteligentną, a ich specjalnością jest skracanie dystansu do odbiorcy, tak by każdy mógł spędzić czas jednocześnie śmiejąc się i żałując, że sam na to nie wpadł.

W widowisku wystąpią:, Sebastian Rejent, Antek Syrek-Dąbrowski, Bartosz Zalewski, Błażej Krajewski, Czarek Jurkiewicz, Piotrek Szumowski.

bilety: 60 zł


ARTUR ANDRUS – recital kabaretowy
22 kwietnia (sobota), g. 19.00, Scena NCK

Dziennikarz, artysta kabaretowy, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”. W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia.

bilety: 80 zł

Andrus_1. Fot. Honorata Karapuda.jpg


SOBOTY DLA POLIGLOTY
22 kwietnia (sobota), g. 11.00, sala 116

¡Cocina y aprende español! / Gotuj i ucz się hiszpańskiego! 

Lubisz gotować? Jesteś fanem kuchni hiszpańskiej? Dołącz do nas i razem z nami wkrocz w pasjonujący świat języka hiszpańskiego, rozkoszując się smakami jednej z najwspanialszych kuchni świata.Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników języka hiszpańskiego na językowe spotkanie z kuchnią hiszpańską. Czekają na was liczne zabawy i gry językowe oraz wspólne gotowanie.

Prowadzenie: Aneta Lepucka

wstęp wolny


SPOTKANIE Z PIOSENKĄ
23 kwietnia (niedziela), g.16.00, sala kameralna

Impreza przeznaczona dla miłośników polskiej piosenki, którzy chcą przyjemnie i aktywnie spędzić czas, słuchając i śpiewając ulubione piosenki XX wieku. Uczestnicy każdorazowo otrzymują teksty piosenek do wspólnego śpiewania, mają także możliwość indywidualnego zaprezentowania własnej interpretacji piosenki z profesjonalnym podkładem muzycznym.

W repertuarze znajdują się piosenki różnych okresów od 20-lecia międzywojennego, poprzez lata 50-60-70 do końca XX wieku.

prowadzenie: Wojciech Dąbrowski

bilety: 2 zł 


ZDROWIE I MEDYCYNA
24 kwietnia (poniedziałek), g. 18.00, sala kameralna

Zastosowanie w lecznictwie i profilaktyce miodów i produktów pszczelich

System opieki medycznej w naszym kraju skupia się tylko na leczeniu chorób a nie na zapobieganiu. Musimy przede wszystkim zapobiegać chorobom, unikać leków i zabiegów, które mogą wywołać wiele skutków ubocznych. Najwyższy czas przestać bombardować swój organizm lekami, a zacząć szukać naturalnych metod leczenia. Celem wykładu jest poznanie naturalnych i bezpiecznych metod ochrony zdrowia i leczenia. Apiterapia wyrosła wprost z naturalnej medycyny ludowej. Apiterapia polega na leczeniu oraz profilaktyce różnego rodzaju schorzeń za pomocą wszystkich produktów, które zostały przetworzone, wydzielone lub zebrane przez pszczoły. Apiterapia jest tradycyjną terapią, która wykorzystuje miód, pyłek, wosk pszczeli, mleczko pszczele, propolis, jad pszczeli i inne produkty związane z produkcją w ulu w skomplikowanej terapii, która pomaga uzdrawiać i utrzymywać zdrowie ludzkiego ciała. Produkty pszczele są naturalnymi produktami zawierającymi substancje, które są niezbędne do życia. Zasadniczo, w produktach pszczelich występują wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do przemiany, witaminy, minerały, białka, węglowodany, bezpośrednio zasymilowane bez przetwarzania w organizmie ludzkim, lipidy, enzymy, koenzymy, kwasy organiczne. Produkty pszczele mają wiele korzyści dla swoich użytkowników, korzyści, takich jak:
– zapobiegania chorobom, gdy są wykorzystywane w sposób regularny;
– nie zawiera przerobionych związków chemicznych, produkty pszczele nie mają skutków ubocznych, jeśli używa się je odpowiednio;
– są niezwykle bogate w substancje odżywcze i substancje czynne, które chronią ludzki organizm przed różnymi chorobami.

Wykład poprowadzi pszczelarz i edukator z apiterapii Ryszard Teska. Pan Ryszard Teska w swojej pasiece pozyskuje miody odmianowe, pyłek kwiatowy, propolis i mleczko pszczele. Wykorzystuje miód, mleczko pszczele, pyłek kwiatowy i propolis w apiterapii. Prowadzi wykłady edukacyjne o właściwościach miodu i pozostałych produktach pszczelich.

bilety: 2 zł


KLUB PODRÓŻNIKÓW NAVIGATOR
26 kwietnia (środa), g. 18.00, sala kameralna

Chiny. Piąta strona świata
Spotkanie z Karoliną Żabą, autorski pokaz zdjęć. 

Cyfra pięć ma dla Chińczyków znaczenie szczególne – symbolizuje harmonię i doskonałość. Tradycja chińska opisuje świat za pomocą koncepcji wǔ xíng 五行 , czyli pięciu elementów budujących przyrodę. Teoria pięciu żywiołów (woda, drewno, ogień, ziemia i metal), występujących między nimi relacji i zachodzących przemian polegała na zachowaniu równowagi pomiędzy przeciwnymi, ale komplementarnymi siłami yīn  阴i yáng阳. Każdy z pięciu żywiołów łączy się z odpowiadającym mu kolorem, planetą, organem ciała, zmysłem, smakiem czy kierunkiem.

Świat zachodni zna cztery podstawowe strony świata: północ, wschód, południe i zachód. Kierunkiem numer pięć, charakterystyczny dla cywilizacji Dalekiego Wschodu jest środek, kojarzony z żywiołem ziemi i kolorem żółtym. Jako że centrum z definicji jest miejscem uprzywilejowanym, tam właśnie upatrywali swego miejsca we wszechświecie starożytni Chińczycy. Stąd krainę, którą zamieszkiwali, nazwali 中国 – Zhōngguó, czyli Państwem Środka.

Dziś Chiny szczycą się pięcioma tysiącami lat historii. Jest to ogromny kraj pełny jeszcze większych kontrastów; bogaty w fantastyczne, niespotykane nigdzie indziej na świecie krajobrazy, zamieszkiwany przez 56 narodowości o odrębnej kulturze. Prezentowane zdjęcia są niewielkim wycinkiem tego, co dane było mi zobaczyć w czasie pięcioletniego pobytu w Państwie Środka.

Karolina Żaba – rocznik 1983, absolwentka nowohuckiego XII LO i historii sztuki UJ. W latach 2011-2012 stypendystka Rządu Chińskiego na Zhejiang University w Hangzhou, gdzie przez kilka lat pracowała jako nauczyciel języka angielskiego. Podczas pięcioletniego pobytu w Azji oprócz licznych podróży po Chinach, odwiedziła też Tajwan, Birmę, Kambodżę, Laos, Wietnam, Malezję, Filipiny, Tajlandię. Od zawsze zainteresowana sztuką i kulturą Dalekiego Wschodu. Tłumacz języka angielskiego, a docelowo – również mandaryńskiego.

bilety: 2 zł


RELIGIA - FILOZOFIA - KULTURA
27 kwietnia (czwartek), g. 18.00, sala kameralna

Samuel P. Huntington (1927 – 2008). Twórca teorii „zderzenia cywilizacji”
Wykład dr nauk humanistycznych Elżbiety Wawro.

Książka Samuela Huntingtona „Zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego”, opublikowana w 1997 roku, wywołała gorące polemiki wśród polityków i politologów w świecie zachodnim. Celem wykładu jest zapoznanie słuchaczy z teorią zderzenia cywilizacji Samuela Huntingtona, politologa amerykańskiego, wykładowcy uniwersytetu Harvarda, zastępcy dyrektora Instytutu Studiów nad Wojnami i Pokojem  na Columbia Uniwersity, a także Dyrektora Centrum Spraw Międzynarodowych Uniwersytetu Harvarda. W okresie prezydentury Cartera Huntington był koordynatorem planowania bezpieczeństwa  w Narodowej Radzie Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych. Książka Huntingtona stała się jedną z najważniejszych pozycji, jakie ukazały się po upadku muru berlińskiego. 

bilety: 2 zł


KORTEZ TRIO - koncert
28 kwietnia (piątek), g. 19.00, Scena NCK

KORTEZ czyli Łukasz Fedrekiewicz – kompozytor i wokalista. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Wysoki, małomówny, o melancholijnym spojrzeniu. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku muzycznym. 24 września 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta “Bumerang”,która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej sprzedających się płyt w ostatnich latach.

bilety: 60 zł

Kortez_fot. A.Gryczyński.JPG


SOBOTY DLA POLIGLOTY
29 kwietnia (sobota), g. 12.00, sala 116

Blossom spring / Rozkwitająca wiosna 

Jeśli kochasz piękno otaczającej nas przyrody, to spotkanie jest dla ciebie. Różnorodne gatunki kwiatów, drzew i krzewów czekają na odkrycie. Zachęcamy do udziału w lekcji w plenerze i zachęcamy do wykonania najpiękniejszego bukietu własnoręcznie.  Jak wszyscy wiemy nasze kochane mamy uwielbiają kwiaty, więc będzie to idealny prezent.

Prowadzenie: Karolina Pabis- Witkowska
wstęp wolny


KONCERT DLA WOJTKA BELLONA
7 maja (niedziela), g.19.00, Scena NCK

W koncercie poświęconym pieśniarzowi, poecie, kompozytorowi, liderowi Wolnej Grupy Bukowiny udział wezmą: Wolna Grupa Bukowina, Małgorzata Wojciechowska, Adam Ziemianin, Tomek Wachnowski, Janusz Deblessem.

bilety: 40 zł


PRZEBÓJ SEZONU - spektakl komediowy
12 maja (piątek), g. 19.00, Scena NCK

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany z telewizyjnych reklam.

Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria, uległą asystentkę-sekretarkę i… pewnego pięknego dnia wszystko staje na głowie. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektar twojej kariery. To przestawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości, ponieważ życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
obsada: Elżbieta Zającówna, Artur Dziurman, Olga Borys, Andrzej Beya Zaborski.

bilety: 60 zł


STANISŁAWA CELIŃSKA - „Atramentowa” - recital
20 maja (sobota), g. 19.00, Scena NCK

Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Usłyszeć będzie można utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski.

bilety: 85 zł


GRZEGORZ HALAMA - „Długo i szczęśliwie czyli Intymne Życie Grubasa”
21 maja (niedziela), g. 18.00, Scena NCK

Grzegorz Halama - komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up'u.
Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie ochroniarza z supermarketu.
Po 5 latach urlopu wraca na scenę z nowym programem. "Długo i szczęśliwie"- to bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie.

bilety: 50 zł

 

baner_repertuar_kwiecień-czerwiec_2017-700x1024.jpg

NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY
Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków

BILETY I INFORMACJE
Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl
www.nck.krakow.pl

 

Adres:
Aleja Jana Pawła Ii 232, Kraków
mapa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAREK JACHOWICZ
Podmiot publikujący: Dla seniora
Zobacz także
POLECAMY